категорії: репортаж
Антонич Фест - День Третій
теґи: антонич_фест
Мій невеличкий фоторепортаж. Більше світлин тут – http://novytsky.io.ua/album294836 Добра музика, добрі люди, все це зігрівало.
7 жовтня 2009
Марися Рудська, спільнота: Богдан-Ігор Антонич репортаж
Сто років «із сонцем у кишені»
7 жовтня 2009
Марися Рудська, спільнота: Богдан-Ігор Антонич репортаж
Антонич був фестОм і жив колись на Нивках…
20 квiтня 2011
Ольга Велічко музика, ...
Юрій Андрухович пригостив вінничан «Аперитивом» з «Карбідом»
9 травня 2011
спільнота: Dzyga музика, ...
«Флюгери Львова з Reikartz» , парасольками та цілою купою радості (+відео) +4 нові коментарі
7 жовтня 2009
Антонич Фест - День третій
Мій невеличкий фоторепортаж. Більше світлин тут – http://novytsky.io.ua/album294836 Добра музика, добрі люди, все це зігрівало.
| Постійна адреса сторінки: | //novytsky.sumno.com/reportage/antonych-fest-den-drugyj-1/ |